ZIDAS

Zelfstandigen in de audiovisuele sector

ZIDAS is de groepering binnen VOTF van de freelancers zonder vast statuut

A-LIGHT

Geert Saman
  geert@a-light.be

ARNE BERGERS

Arne Bergers
  arne.bergers@skynet.be

LOUK

Lou Berghmans
  lou@louk.be

DDATELIER

Dirk Dhelft
  dirk.dhelft@skynet.be

MEDIASERVICE TV

Chris Gommeren
  chris.gommeren@m...

K-LIGHT

Patrick Haegeman
  info@k-light.be

GERYCAM

Gery Hoebanx
  gerycam@telenet.be

FIX!

Sven Joukes
  sven@superacht.be

MOVE 2 IMPROVE

Peter Smout
  petersmout@telenet.be

DE KAMERADEN

Johan Stoefs
  info@dekameraden.be

VAN DER VEKEN FILMWERKEN

Stijn Van der Veken
  info@filmwerken.com

CAM@DITOR

Davy Vandevenne
  dvandevenne@gmail...

PAN-TILT

Philippe Vanpuyvelde
  pan.tilt@skynet.be

SOUNDWORX

Bart Vanvoorden
  soundworx@skynet.be

INGEBLIKT

Yannick Vermeire
  info@ingeblikt.be

JAN VIAENE

Jan Viaene
  jan@viaenemail.be